Temat: Aktualna tabela!
Lp. Nazwa M PKT 1. Arkonia Szczecin 15 32 2. Kluczevia Stargard Szczeciński 15 32 3. Polonia Płoty 15 30 4. Odra Chojna 15 28 5. Osadnik Myślibórz 15 26 6. Sparta Gryfice 15 24 7. Stal Lipiany 15 23 8. Orzeł Trzcińsko Zdrój 15 21 9. Świt Skolwin (Szczecin) 15 20 10. GKS Mierzyn 15 16 11. Pomorzanin Nowogard 15 16 12. Kłos Pełczyce 15 15 13. Woda/Piast II Rzecko 15 13 14. Zorza Dobrzany 15 13 15. Sparta Węgorzyno 15 10 16. Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 9
Źródło: pilkarskieforum.pl/viewtopic.php?t=354

Temat: Już po pucharze polski
Zwycięstwo występującej w klasie okręgowej Odrzanki Radziszewo 1:0 z IV-ligowym Sokołem Pyrzyce było największą niespodzianką środkowych spotkań piątego rzutu Pucharu Polski na szczeblu województwa. Sukces zanotował także inny zespół z okręgówki, Świt Skolwin. Pokonał 2:1 GKS Mierzyn, a zwycięską bramkę zdobył w 88 minucie Michał Piperek. - Może to śmieszne, ale graliśmy w trochę rezerwowym składzie, bo dla nas priorytetem jest liga - powiedział prezes Świtu, Paweł Adamczak. W następnej rundzie Świt podejmie Flotę Świnoujście. Wyniki środowych spotkań: Jeziorak Załom - Radovia Radowo Małe 1:2 Świt Szczecin -
Źródło: forum.pyrzyce.biz/viewtopic.php?t=1714

Temat: Sport Maj 2009
...Chrzanowski, Dziadosz, Mateusz Laszczyński, Kotus). Już w 5.minucie Mikitów z 11 m trafił w górne okienko bramki. Goście grali widowiskowo: składnie i ogrywając gospodarzy. Orzeł zaś długimi podaniami uruchamiał szybkiego Dziadosza, Kotusa i walczącego P. Mazura, zdobywając trzy bramki do przerwy. Goście jedną, a w dr. połowie drugą. Natomiast Orzeł kontrami dorzucił jeszcze 4. Juniorzy, grając w ósemkę, przegrali 5:7. * Orzeł - GKS Mierzyn 3:2 (Kotus, Dziadosz2). Pierwsza połowa bezbarwna. Jedyną atrakcją był gol zdobyty przez gości z 40 m. W dr. części Orzeł z impetem atakował, strzelając bramkę. Pod koniec Dziadosz dołożył drugą, a w 85 min. z rzutu karnego trzecią. Skutecznie grali: M.Komornicki, Chmielewski , Dziadosz i Chrzanowski w pierwszej połowie. Przy utracie bramki niektórzy kibice swoim złośliwym zachowaniem sprowokowali Andrzeja do głośnej...
Źródło: trzcinsko-zdroj.info/phpBB3/viewtopic.php?t=332

Temat: [Pyrzyce] Mistrzostwa województwa w halowej piłce no
...przy ul. Rolnej w sobotę i niedzielę od godz. 9.30 (eliminacje) oraz 22 stycznia od godz. 10 (finały). W imprezie wystartuje 18 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy. Awansują z nich po dwa najlepsze zespoły oraz dwie najlepsze drużyny z trzecich miejsc. Grupa A: Kotwica Kołobrzeg, KP Police, Stal Szczecin, Arkonia Szczecin, Dąb Dębno, Zorza Dobrzany. Grupa B: Flota Świnoujście, Ina Goleniów, Victoria 95 Przecław, Energetyk Gryfino, GKS Mierzyn, Fagus Kołbacz. Grupa C: Pogoń II Szczecin, Błękitni Stargard, Osadnik Myślibórz, Rega Merida Trzebiatów, Sokół Pyrzyce, Piast Choszczno. Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego Klasy Okręgowej i Klasy A o puchar "Kuriera" odbędą się 29 i 30 stycznia (eliminacje) oraz 5 lutego (finały). http://www.kurier.szczecin.pl/
Źródło: forum.pyrzyce.biz/viewtopic.php?t=824

Temat: AWANSE I SPADKI
...w zreformowanej III lidze, co oznacza, że powyższy baraż nie będzie konieczny i zarówno Piast, jak i Drawa, zagrają w zreformowanej IV lidze) V liga szczecińska (16 zespołów): 1. Piast Chociwel (jeśli nie wygra barażu o zreformowaną IV ligę i Pogoń Szczecin przegra baraż o zreformowaną II ligę) 2. - 12. Drużyny z miejsc 4-14 obecnej V ligi szczecińskiej 2. Polonia Płoty 3. Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4. Odra Chojna 5. Kłos Pełczyce 6. GKS Mierzyn 7. Świt Skolwin 8. Stal Lipiany 9. Mieszko Mieszkowice 10. KP II Police 11. Kluczevia Stargard 12. Sparta Gryfice Mistrz i wicemistrz klasy okręgowej grupy Szczecin I: 13. Sparta Wegorzyno 14. Sarmata Dobra Mistrz i wicemistrz klasy okręgowej grupy Szczecin II: 15. Woda Rzecko 16. Osadnik Myślibórz W przypadku awansu Piasta Chociwel do zreformowanej IV ligi zostanie rozegrany baraż o awans do V ligi szczecińskiej...
Źródło: kibice.net.pl/forum/viewtopic.php?t=8218

Temat: KS Błękitni Stargard
Witam. Chce zazucic taki wlasnie temat dotyczacy naszych Stargardzkich kopaczy. Chodzi ktos moze na mecze Blekitnych? Dla przypomnienia Blekitni sa w 4 lidze , zajmuja 3 miejsce w tabeli i w ostatnia soboe pokonali GKS Mierzyn 7:1. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji na ten temat.
Źródło: spojnianet.home.pl/viewtopic.php?t=2096